Teknokon Makine İmalat ve Montaj A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.teknokon.com.tr

Teknokon Makine İmalat ve Montaj A.Ş.

Şirketimiz 1993 yılında paslanmaz çelik proses ekipmanları imalatı ve montajı ile petrol endüstrisinde ihtiyaç duyulan mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri talebini karşılayabilmek amacıyla kurulmuştur. 

Ağırlıklı olarak petrol, kimya ve gıda  sektörüne mühendislik, müteahhitlik ve ekipman imalatı konularında hizmet vererek sektörde varlığını kanıtlamıştır ve uzman mühendislik ve yüksek kalite anlayışıyla, kısa süre içerisinde hizmet verdiği müşterilerinin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Uzman kadromuz, müşterilerimize, hangi ülkede, hangi sektörde faaliyet gösterdiklerine bağlı olmaksızın, aynı kalitede hizmet sunmaktadırlar.  

Farklı alanlardaki tüm bilgi ve becerilerimizi bir araya getirerek ve bir takım çalışması sonucunda, farklı ülkelerdeki ve farklı iş kollarındaki müşterilerimize üstün kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Gücümüzü, müşterilerimize sağladığımız değerlerden, çalışanlarımız arasındaki dayanışmadan ve farklı projelerde  yapılan çalışmalardan kaynaklanan bilgi birikimimizden almaktayız. 

Değişken koşullar karşısında esnek, hızlı hareket edebilen, müşteri talep ve beklentilerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiren, uluslararası standart ve normlarda iş yapabilen ve güçlü bir teknolojik yapıya sahip bir şirket olmaktan gurur duymaktayız.

Neden Teknokon? 

  Çünkü müşterilerimizi iyi dinleriz. Açık konuşuruz.

  Müşterilerimizle bir takım gibi beraber çalışırız.

  Yenilikçi alternatifler ve çözümler sunarız.

  Tüm alanlarda en üstün profesyonel hizmet standartlarını uygularız.

• Tüm projelerimizde İş sağlığı ve İş güvenliğini diğer iş amaçlarımız kadar önemseriz.

 

Vizyonumuz,  

Hiç eksilmeyen bir heyecanla çalışan bir ekip,

Müşterinin ilk tercihi ve

Dünya standartlarında birinci sınıf bir yatırım olmaktır.

 

Kalite Politikamız, 

“Verdiğimiz tüm hizmetlerin, müşterilerimizin beklentilerini karşıladığından emin olmalıyız”

AMAÇLAR

§          %100 Müşteri memnuniyetini sağlamak

§          Müşterilerin beklentilerini karşılayacak bir kalite standardı yakalamak

§          Çalışanların motivasyonu arttırmak

ARAÇLAR

§          Tüm kademelerde kalite benimsenir ve desteklenir.

§          Her iş alanında kalite standartları ve prosedürleri oluşturulur.

§          Sürekli gelişme ve iyileşme sağlayacak şekilde kalite hedefleri ve performans parametreleri tespit edilir, izlenir ve değerlendirilir.

§          Her kademede kalite eğitimleri verilerek bu eğitimlere personelin katılımı desteklenir ve uzmanlaşma sağlanır.

§          Kalite yönetimi prosesine tüm çalışanların katılımı sağlanarak ekip çalışmasının güçlendirilmesi desteklenir.

 

Etik prensiplerimiz, yöneticilerimizden ve çalışanlarımızdan beklediğimiz davranış standartları

• Dürüst ve Tutarlı

• Profesyonel ve İnteraktif

• Yetkin

• Tarafsız

• Bilgilerin Gizliliğine Saygılı

• Hakkaniyetli

• Topluma Saygılı

• Adil

• Sorumluluk Sahibi ve Kararlı

 
Teknokon Makine İmalat ve Montaj A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Mühendisi İstanbul(Asya) Teknokon A.Ş.
Satış Pazarlama MühendisiTeknokon A.Ş.
Proses ekipmanları imalatı konusunda uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketimizin büyüyen organizasyonu kapsamında görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen metal imalat sektöründe ve/veya satış-pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli,Satış ve müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İşi ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen,Organizasyon yeteneği, planlama, zaman yönetimi ve iletişim becerisi yüksekAskerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Teknokon A.Ş.
TASARIM MÜHENDİSİTeknokon A.Ş.
Endüstriyel Proses Ekipmanları imalatı konusunda faaliyet gösteren şirketimizin merkez Tasarım/Proje/Dizayn departmanında  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, ASME ve EN normlarında basınçlı kap dizaynı yapabilen, Tercihen basınçlı kaplar ve proses ekipmanları konusunda tecrübeli, Organizasyon yeteneği ve planlama becerisi yüksek, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı