Dedeman Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.dedeman.com.tr

 

Dedeman Topluluğu

Temeli 1900’lerde atılan Dedeman Topluluğu, bugün kendi içinde sürekli büyüyen, gelişen bir grup olarak turizm ve madencilik dallarını ana iş kolu olarak görüp inşaat, telekomünikasyon gibi sektörlerde birçok şirket ve iştiraki ile faaliyetlerini yaklaşık 2.400 çalışanıyla sürdürmektedir. Dedeman Holding, girişimci ve öncü karakterini, köklü geçmişi içinde mal varlığına, insan kaynaklarına, yönetim ve bilgi sistemlerine yapmış olduğu yatırımlarını, ülkemizin geleceğini şekillendirecek en önemli kaynakları olarak görmektedir.

Dedeman Topluluğu, turizm faaliyetlerine 1966 yılında açılan Hotel Dedeman Ankara ile başlamış ve ardından İstanbul, Antalya, Cappadocia, Palandöken, Club Bodrum, Rize, Olive Tree, Park Antalya, Erciyes, Bodrum, Diyarbakır, Club Belköy, Grand Chisinau, Silk Road Tashkent, Ski Lodge otelleriyle devam etmiştir. Dedeman; Türkiye ve yurt dışına yayılan toplam 16 otelinde faaliyetlerini “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile sürdürmektedir.

Dedeman Turizm Grubu, Dedeman Hotels & Resorts International ve su parkları ve eğlence alanında faaliyet gösteren Depark Eğlence Merkezleri ile Türk turizmine hizmet vermektedir.

Dedeman' ın diğer bir ana iş kolu da madenciliktir. Dedeman Maden Grubu'nun değişmeyen temel felsefesi "çağdaş işletmelerde çevreye saygılı üretim" olarak özetlenebilir. Türkiye'de 40’ın üzerinde maden sahasına sahip olan Dedeman, Türkiye'de üretim ve pazar payı ile özel sektör krom madenciliğinin öncülerindendir. Krom Madenciliği 1947 yılından beri Kayseri'ye bağlı Toruntepe/Pınarbaşı ocaklarında ve 1985 yılından bu yana da Pulpınar ocaklarında aralıksız olarak devam etmektedir. Kurşun-Çinko Madenciliğinde ise; Kayseri, Niğde ve Ordu illerinde, toplam 16 adet çinko-kurşun madeni sahası bulunmaktadır.

Bir Dedeman kuruluşu olan Decar Rent A Car, turizm sektörüne 1989 yılında adım atmıştır, Ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışıyla kısa sürede pazar payını artırarak Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.En yaygın ofis ağına sahip yerli otomobil kiralama şirketi olan Decar’ ın hedefi; profesyonel kadrosu, güçlü, dinamik ve kurumsal altyapısı ile Türkiye otomobil kiralama sektörünün güvenilir markası olarak lider durumunu korumaktır. 

Daha fazla bilgi için:

www.dedeman.com.tr
www.dedeman.com
www.decar.com.tr 

 Dedeman Holding A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net