Ekol PckgPrinting (Ekol Ofset) 

Şirket Bilgileri

www.ekolofset.com

Ekol PckgPrinting (Ekol Ofset)

 

Ağzınıza hoş bir ferahlık vermesi için çiğnediğiniz Vivident sakızın kutusunu veya Nestlé çikolatalarının, gofretlerinin kağıt ve karton ambalajlarını, sofranızın sıcak lezzetleri Maggi hazır çorbaların, Burger King veya Mc Donald’s da  atıştırdığınız patatesin, hamburgerin karton kutularını ve tüm karton meşrubat bardaklarını, müzik festivallerinde coşarken elinizden düşürmediğiniz Coca Cola’nın, Pepsi’nin, Efes Pilsen’in, Tuborg’un rengarenk baskılı karton bardaklarının % 90’ını Türkiye’de biz üretiyoruz.

Kağıt mendil kutusundan, ilaç kutularına, Absolut, Bacardi, Johnnie Walker, Olmeca ve adını sayamacağımız daha nice lüks içecek kutularından, üzeri baskılı bardak altlarına kadar geniş bir ürün yalpazemiz var. Kahve zincirlerinin büyük çoğunluğunda bizim karton bardaklarımızla ulaşıyorsuz o doyumsuz lezzetlere. Anlayacağınız gün içinde farkında olmadan kullandığınız bir çok üründe bizim de katkımız var. Yurt içi ve yurt dışındaki yarışmalarda ödüllendirilmiş ürünlerimiz ile, Türkiye'de sektörümüzün lideriyiz ayrıca yaptığımız işlerin yarısını başta Batı Avrupa olmak üzere 32’den fazla ülkeye satıyoruz.

Çalışanlarımıza arkadaşça bir ortam, teknolojik imkanlarla zenginleştirilmiş özgür bir çalışma imkanı sunuyoruz. 1996’dan bu yana sahip olduğumuz ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve 2000 yılından günümüze HACCP (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) uygulamalarımız  çerçevesinde sürekli olarak eğitim veriyoruz, kariyer planlaması yapıyoruz, sürekli gelişiyor geliştiriyoruz. Yasal mevzuatı yakından takip ediyor, sosyal sorumluluk projelerimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz.

Yaptığımız işler çok beğeniliyor olacak ki, kabımıza sığamıyoruz ve size daha çok ürünümüzle, daha hızlı, daha kaliteli hizmet sunabilmek için şu anki tesisimizin iki katından daha büyüğünü Silivri’de inşaa ediyoruz..

Ekol Ofset ailesi sevgiyle, çalışarak, üreterek büyüyor.

Sizi de bu aileye bekleriz. :)

Kurumumuzun sahip olduğu sertifikalar ; ISO 9001 / 2000, BRC, ISEGA, TKIB sertifikaları

 


Ekol PckgPrinting (Ekol Ofset) İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net