Ekol PckgPrinting (Ekol Ofset) 

Şirket Bilgileri

www.ekolofset.com

Ekol PckgPrinting (Ekol Ofset)

 

Ağzınıza hoş bir ferahlık vermesi için çiğnediğiniz Vivident sakızın kutusunu veya Nestlé çikolatalarının, gofretlerinin kağıt ve karton ambalajlarını, sofranızın sıcak lezzetleri Maggi hazır çorbaların, Burger King veya Mc Donald’s da  atıştırdığınız patatesin, hamburgerin karton kutularını ve tüm karton meşrubat bardaklarını, müzik festivallerinde coşarken elinizden düşürmediğiniz Coca Cola’nın, Pepsi’nin, Efes Pilsen’in, Tuborg’un rengarenk baskılı karton bardaklarının % 90’ını Türkiye’de biz üretiyoruz.

Kağıt mendil kutusundan, ilaç kutularına, Absolut, Bacardi, Johnnie Walker, Olmeca ve adını sayamacağımız daha nice lüks içecek kutularından, üzeri baskılı bardak altlarına kadar geniş bir ürün yalpazemiz var. Kahve zincirlerinin büyük çoğunluğunda bizim karton bardaklarımızla ulaşıyorsuz o doyumsuz lezzetlere. Anlayacağınız gün içinde farkında olmadan kullandığınız bir çok üründe bizim de katkımız var. Yurt içi ve yurt dışındaki yarışmalarda ödüllendirilmiş ürünlerimiz ile, Türkiye'de sektörümüzün lideriyiz ayrıca yaptığımız işlerin yarısını başta Batı Avrupa olmak üzere 32’den fazla ülkeye satıyoruz.

Çalışanlarımıza arkadaşça bir ortam, teknolojik imkanlarla zenginleştirilmiş özgür bir çalışma imkanı sunuyoruz. 1996’dan bu yana sahip olduğumuz ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve 2000 yılından günümüze HACCP (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) uygulamalarımız  çerçevesinde sürekli olarak eğitim veriyoruz, kariyer planlaması yapıyoruz, sürekli gelişiyor geliştiriyoruz. Yasal mevzuatı yakından takip ediyor, sosyal sorumluluk projelerimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz.

Yaptığımız işler çok beğeniliyor olacak ki, kabımıza sığamıyoruz ve size daha çok ürünümüzle, daha hızlı, daha kaliteli hizmet sunabilmek için şu anki tesisimizin iki katından daha büyüğünü Silivri’de inşaa ediyoruz..

Ekol Ofset ailesi sevgiyle, çalışarak, üreterek büyüyor.

Sizi de bu aileye bekleriz. :)

Kurumumuzun sahip olduğu sertifikalar ; ISO 9001 / 2000, BRC, ISEGA, TKIB sertifikaları

 


Ekol PckgPrinting (Ekol Ofset) İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.