Anadolu Efes Türkiye 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Anadolu Grubu bünyesinde 1969 yılında İstanbul ve İzmir’de iki fabrika ile yola çıkan Anadolu Efes, 2015 itibariyle 6 ülkeye yayılan 15 bira ve 6 malt fabrikası ile 1 şerbetçiotu işleme tesisiyle dünyanın 12’inci ve Avrupa’nın 6’ncı büyük bira üreticisi konumundadır. SABMiller ile stratejik iş ortağı olan Anadolu Efes, 300 milyondan fazla bir nüfusu barındıran coğrafyada, 8.000’den fazla çalışanı ile 80’den fazla ülkeye ihracat yapan sektörünün en büyük oyunculardan birisidir.
 
Türkiye bira pazarına pek çok ilki kazandıran Anadolu Efes, Türkiye’deki 4 bira ve 2 malt fabrikası ile 1 adet şerbetçiotu işleme tesisiyle sektöründe lider konumdadır. 2016 itibariyle portföyündeki 21 markayla öncü olan Anadolu Efes, kazandığı pek çok kalite ve lezzet madalyasıyla uluslararası alanda adını tescillendirmiştir.
 
Toplumsal sorumluluk bilinciyle sosyal ve kültürel gelişimin önemine inanan ve bu sebeple topluma uzun soluklu katkı sağlayan Anadolu Efes, 39 yıldır spora, 35 yıldır tarıma, 28 yıldır sinemaya, 26 yıldır müziğe, 23 yıldır tiyatroya, 19 yıldır arkeolojiye ve 8 yıldır turizme destek olmaktadır.
 
Anadolu Efes, Türkiye bira pazarında en büyük pay sahibi olarak liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Aynı zamanda, çevrenin korunması ve iyileştirilmesi ile enerji verimliliğinin sağlanması ve iyileştirilmesi konularını yasal zorunluluklarının ötesinde, faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmektedir.

ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000: Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi
ISO 50001: Enerji Yönetim Sistemi
 
Vizyonumuz:
Faaliyette olduğumuz pazarlarda en beğenilen içecek şirketi olmak.
 
Misyonumuz:
İnsanları, markalarımızı keyif ve sorumlulukla tüketerek hayatın anlarını paylaşmaları için biraraya getirmek.

Değerlerimiz:
Tutku ve Gurur: Markalarımızla ve geçmişimizle gurur duyarız. Karşımıza çıkan zorluklara olumlu bakış açısıyla ve “başarabiliriz” diyerek yaklaşırız.
Profesyonellik: Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe değer veririz.
Girişimcilik: İleri görüşlülük, yenilikçilik ve sürekli gelişim kültürünü teşvik ederiz.
Birlikte Çalışma: Yetki ve sorumluluk sahibiyiz. Başarmak için birlikte çalışırız.
Sürdürülebilirlik: İçinde bulunduğumuz topluma ve çevremize olumlu katkıda bulunuruz.
 
Fabrikalarımız:
Bira Fabrikalarımız: İstanbul, İzmir, Ankara, Adana
Malt Fabrikalarımız: Konya (Çumra), Afyon
Şerbetçiotu İşleme Tesisi: Bilecik
 
Satış Müdürlüklerimiz:
İstanbul, Bursa, Ankara, Adana, Muğla, İzmir, Samsun, Antalya, Lüleburgaz
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.anadoluefes.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Fabrikalarımız 08:00-18:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Yan haklar pozisyonlar bazında farklılık göstermektedir.


Anadolu Efes Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Bakım Mühendisi Afyon Anadolu Efes
Makine Bakım MühendisiAnadolu Efes
Türkiye'nin lider bira şirketi Anadolu Efes Türkiye, genç ve dinamik kadrosu için yeni çalışma arkadaşları arıyor.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun olan, 30 yaşını aşmamış olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip olan, MS Office ve AutoCAD uygulamalarına hakim olan, Tercihen Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Standartları ve mevzuat bilgisi olan (ISO 9001, ISO 14001, ISO 5001, ISO 22000, OHSAS 18001 standartları),Takım çalışmasına ve gelişime açık olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi - İzmir İzmir Anadolu Efes
Satış Temsilcisi - İzmirAnadolu Efes
- 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,- İngilizce bilen,- MS Office uygulamalarına hakim,- B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enerji Mühendisi Ankara Anadolu Efes
Enerji MühendisiAnadolu Efes
Türkiye'nin lider bira şirketi Anadolu Efes Türkiye, genç ve dinamik kadrosu için yeni çalışma arkadaşları arıyor.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan, Çok iyi derece İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dolum Mühendisi Ankara Anadolu Efes
Dolum MühendisiAnadolu Efes
Türkiye'nin lider bira şirketi Anadolu Efes Türkiye, genç ve dinamik kadrosu için yeni çalışma arkadaşları arıyor.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan, Çok iyi derece İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı